Unut.Az
Unut.Az - Canli Futbol Neticleri, Canli Futbol, Football, Fidbol, Basketboll, Futboll, Canli izle, Canli Oyunlar, Futbol, Futbol Proqnozu
Bu gün
Canlı
Dünən
Sabah
Bitmiş
Hamısı
ALMANYA: Bundesliga
21:30
Augsburg - Stuttgart
-:-
FRANSA: Lig 1
22:00
Brest - Reims
-:-
22:00
Nice - Le Havre
-:-
İSPANYA: LaLiga
22:00
Alaves - Girona
-:-
İTALYA: Serie A
21:45
Frosinone - Inter
-:-
TÜRKİYE: TFF 1. Lig
14:00
Keçiörengücü - Altay
-:-
17:00
Giresunspor - Ümraniyespor
-:-
ABD: MLS Next Pro
00:00
Inter Miami II - Chattanooga
-:-
ALMANYA: 2. Bundesliga
19:30
Magdeburg - Fürth
-:-
19:30
Paderborn - Hamburger SV
-:-
ALMANYA: 3. Liga
20:00
RW Essen - Münich 1860
-:-
ALMANYA: Regionalliga North
19:30
VfB Oldenburg - St. Pauli II
-:-
ALMANYA: Regionalliga Batı
20:00
Lippstadt - Paderborn II
-:-
20:30
Oberhausen - Wegberg-Beeck
-:-
20:30
SSVg Velbert - Wiedenbruck
-:-
ALMANYA: Regionalliga Bayern
20:00
Bayreuth - Nürnberg II
-:-
20:00
Memmingen - Burghausen
-:-
ALMANYA: Oberliga Hamburg
20:15
Wandsbeker Concordia - Turkiye Wilhelmsburg
-:-
20:30
Suderelbe - ETSV Hamburg
-:-
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:30
Waldalgesheim - Baumholder
-:-
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
19:30
Eichstatt - Neumarkt
-:-
20:00
Eltersdorf - Feucht
-:-
20:00
Ingolstadt II - Donaustauf
-:-
20:00
Kornburg - Cham
-:-
20:00
Neudrossenfeld - Fortuna Regensburg
-:-
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
20:30
Kirchheimer - Garching
-:-
ALMANYA: Oberliga Mittelrhein
20:30
Bonner - Freialdenhoven
-:-
ALMANYA: Oberliga Niederrhein
21:00
Union Nettetal - Hilden
-:-
ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
19:30
Mainz U19 - Hoffenheim U19
-:-
ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
19:30
RB Leipzig K - Hoffenheim K
-:-
ARJANTİN: Torneo Federal
21:30
Deportivo Camioneros - Gutierrez Mendoza
-:-
ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:35
Claypole - El Porvenir
-:-
ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
21:00
Argentinos Jrs 2 - Atletico Tucuman 2
-:-
21:00
Boca Juniors 2 - Defensa y Justicia 2
-:-
21:00
Gimnasia L.P. 2 - Barracas Central 2
-:-
21:00
Instituto 2 - Ind. Rivadavia 2
-:-
21:00
Tigre 2 - Newells Old Boys 2
-:-
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
21:00
Newells Old Boys K - Banfield K
-:-
21:00
River Plate K - Independiente K
-:-
ASYA: AFC Club Championship Women - Playofflar
12:00
Urawa K - Incheon Hyundai Steel K
-:-
ASYA: AFC Asian Cup Women U17
11:00
Tayland U17 K - Çin U17 K
-:-
14:00
Avustralya U17 K - Japonya U17 K
-:-
AVUSTRALYA: A-Ligi - Playofflar
12:45
Sydney FC - Central Coast Mariners
-:-
AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
13:00
Broadmeadow - New Lambton
-:-
AVUSTRALYA: NPL NSW
12:30
Manly Utd - Sydney Utd
-:-
AVUSTRALYA: NPL South Australia
13:00
Adelaide City - NE Metrostars
-:-
13:00
South Adelaide - Adelaide Olympic
-:-
AVUSTRALYA: NPL Victoria
12:30
Melbourne Knights - Green Gully
-:-
12:45
Dandenong City - Heidelberg
-:-
AVUSTRALYA: Queensland Premier League
13:00
Eastern Suburbs - St. George Willawong
-:-
AVUSTRALYA: SA State League
13:45
West Torrens - Fulham Utd.
-:-
AVUSTRALYA: Tasmania Southern Championship
13:15
Glenorchy Knights U21 - New Town
-:-
13:15
Olympia Warriors - Clarence Zebras U21
-:-
AVUSTRALYA: Victoria Premier League
13:30
Bentleigh - Brunswick City
-:-
13:30
Preston Lions - Langwarrin
-:-
AVUSTURYA: 2. Liga
19:10
Admira - Leoben
-:-
19:10
Bregenz - Stripfing
-:-
19:10
Liefering - First Vienna
-:-
21:30
St. Polten - Ried
-:-
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
20:00
Marchfeld - Favoritner
-:-
20:30
Ardagger - Donaufeld Wien
-:-
20:30
Austria (Am) - Drassburg
-:-
20:30
SK Rapid (Am) - Mauerwerk
-:-
20:30
Traiskirchen - Kremser
-:-
20:30
Wiener - TWL Elektra
-:-
AVUSTURYA: Regionalliga Central
20:00
Gleisdorf - Union Gurten
-:-
20:00
LASK (Am) - Weiz
-:-
20:00
Voitsberg - Allerheiligen
-:-
20:00
Vorwarts Steyr - Deutschlandsberger
-:-
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
20:00
Schwaz - Motz/Silz
-:-
AVUSTURYA: Burgenland
20:30
Bad Sauerbrunn - Leithaprodersdorf
-:-
20:30
Marz - ASV Siegendorf
-:-
20:30
Schattendorf - Margarethen
-:-
AVUSTURYA: Niederosterreich
20:30
Kottingbrunn - Korneuburg
-:-
20:30
Waidhofen/Thaya - Gloggnitz
-:-
20:30
Zwettl - Ortmann
-:-
21:00
Wiener Neustadt - Haitzendorf
-:-
AVUSTURYA: Oberosterreich
20:00
Oedt - ASK St.Valentin
-:-
20:00
Schallerbach - Edelweiss
-:-
21:00
Leonfelden - Ostermiething
-:-
AVUSTURYA: Steiermark
20:00
Furstenfeld - SV Frauental
-:-
20:00
Heiligenkreuz - SV Union Gnas
-:-
20:00
Hohenhaus Schladming - Ilzer SV
-:-
20:00
Kalsdorf - Lafnitz (Am)
-:-
20:00
Koflach - Hartberg (Am)
-:-
20:00
Stadtwerke Bruck/Mur - SV Wildon
-:-
20:00
Tillmitsch - UFC Fehring
-:-
AVUSTURYA: Tirol - Düşme Grubu
20:00
SC Kundl - SV Worgl
-:-
AVUSTURYA: Tirol - Terfi Grupları
20:30
SK St. Johann - Fugen
-:-
AVUSTURYA: Vorarlberg
19:00
Gofis - Andelsbuch
-:-
AVUSTURYA: Wien
19:00
Red Star-Penzing - Mannsworth
-:-
19:30
Schwechat - ASV 13 Wien
-:-
AZERBAYCAN: Premier Lig
18:00
Neftci Baku - Kapaz
-:-
BAE: BAE Pro Ligi
17:10
Ajman - Al Bataeh
-:-
17:10
Al-Jazira - Khorfakkan
-:-
20:00
Bani Yas - Al Sharjah
-:-
BAE: 1. Lig
17:05
Al-Taawon - Al Jazira Hamra
-:-
17:05
Al Thaid - Dibba Al Hisn
-:-
17:05
Dubai City - Al Arabi
-:-
17:05
United FC - Al Hamriyah
-:-
BANGLADEŞ: Premier League
13:00
Abahani Limited - Bangladesh Police
-:-
13:00
Rahmatgonj MFS - Sheikh Russel
-:-
BARBADOS: Premier League
02:00
Barbados Soccer Academy - Weymouth Wales
-:-
04:00
Empire - UWI Blackbirds
-:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Konferans Ligi Grubu
21:45
St. Liege - Westerlo
-:-
BELÇİKA: National Division 1
21:30
OC Charleroi - Saint Eloois
-:-
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
19:00
Vitebsk - Smorgon
-:-
21:00
Dnepr Mogilev - FC Minsk
-:-
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
16:00
Shakhtyor Soligorsk 2 - Din. Minsk 2
-:-
17:00
Molodechno - Orsha
-:-
18:00
Energetik-BGU - Zhodino 2
-:-
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
21:00
Sarajevo - Zvijezda 09
-:-
BOSNA HERSEK: Prva Liga - RS
18:00
BSK Banja Luka - Slavija
-:-
BREZİLYA: Gaucho 2
01:30
Təxirə salındı
Frederiquense - Veranopolis
-:-
01:30
Təxirə salındı
Passo Fundo - Esportivo
-:-
BREZİLYA: Roraimense - İkinci etap
22:00
Real Sao Luiz - Rio Negro
-:-
00:00
GAS - Atl. Roraima
-:-
BREZİLYA: Brasileiro U20
01:00
Təxirə salındı
Gremio U20 - Flamengo U20
-:-
BREZİLYA: Baiano U20
21:00
Estrela De Marco U20 - Jacobina U20
-:-
BREZİLYA: Capixaba U20 - Playofflar
21:00
Porto Vitoria U20 - Real Noroeste U20
-:-
BREZİLYA: Catarinense U20
23:00
Hercilio Luz U20 - Chapecoense-SC U20
-:-
BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
21:30
Apucarana SC U20 - Operario U20
-:-
16:00
Coritiba U20 - Prudentopolis U20
-:-
16:00
Hope Internacional U20 - Parana S.T.C. U20
-:-
21:30
Cambe U20 - Rio Branco PR U20
-:-
21:30
Campo Mourao U20 - Athletico-PR U20
-:-
21:30
Iraty U20 - Andraus Brasil U20
-:-
21:30
Parana U20 - Patriotas U20
-:-
21:45
Sao Joseense U20 - AA Iguacu U20
-:-
BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap
21:00
Aguai U20 - Brasilis U20
-:-
21:00
Aster Itaqua U20 - Agua Santa U20
-:-
21:00
Bandeirante U20 - Botafogo SP U20
-:-
21:00
CA Joseense U20 - Taubate U20
-:-
21:00
CA Juventus U20 - Sao Caetano U20
-:-
21:00
CA Taquaritinga U20 - Rio Claro U20
-:-
21:00
Clube Vital U20 - Osasco Audax U20
-:-
21:00
Comercial U20 - Francana U20
-:-
21:00
Cosmopolitano Sports U20 - Internacional de Limeira U20
-:-
21:00
Elosport U20 - Ituano U20
-:-
21:00
Fernandopolis U20 - Mirassol U20
-:-
21:00
GE Osasco U20 - Oeste U20
-:-
21:00
Independente SP U20 - Piracicaba U20
-:-
21:00
Itapirense U20 - Guacuano U20
-:-
21:00
Marilia AC U20 - Novorizontino U20
-:-
21:00
Mauaense U20 - Jabaquara U20
-:-
21:00
Metropolitano FC U20 - Guarani U20
-:-
21:00
Nacional SP U20 - Flamengo SP U20
-:-
21:00
Olimpia FC U20 - Jose Bonifacio EC U20
-:-
21:00
Pinda U20 - Sao Jose EC U20
-:-
21:00
Porto Football U20 - Ponte Preta U20
-:-
21:00
Portuguesa Santista U20 - Maua U20
-:-
21:00
Portuguesa U20 - Ibrachina U20
-:-
21:00
Presidente Prudente U20 - Vocem U20
-:-
21:00
Sao Bento U20 - Comercial FC - Tiete U20
-:-
21:00
Sao Carlos U20 - XV de Jau U20
-:-
21:00
Sertaozinho U20 - Inter de Bebedouro U20
-:-
21:00
Sfera U20 - Desportivo U20
-:-
21:00
SKA Brasil U20 - Capivariano U20
-:-
21:00
Tanabi U20 - Rio Preto U20
-:-
21:00
Tupa U20 - Gremio Prudente U20
-:-
21:00
Uniao Mogi U20 - Uniao Suzano U20
-:-
21:00
Uniao Sao Joao U20 - Rio Branco U20
-:-
21:00
Velo Clube U20 - Ferroviaria U20
-:-
BULGARİSTAN: Parva liga - Konferans Ligi Grubu
16:45
CSKA 1948 Sofia - Slavia Sofia
-:-
BULGARİSTAN: Parva liga - Şampiyona Playoffları
19:15
Krumovgrad - Lok. Plovdiv
-:-
BULGARİSTAN: Third League - South-East
18:00
Sliven - Zagorets
-:-
CEBELİTARIK: National League - Şampiyona Playoffları
22:00
St Josephs - Lincoln
-:-
CEZAYİR: 1.Küme
18:00
Təxirə salındı
Belouizdad - El Bayadh
-:-
18:00
Təxirə salındı
Biskra - Constantine
-:-
18:00
Təxirə salındı
JS Kabylie - MC Alger
-:-
18:00
Təxirə salındı
Khenchela - Saoura
-:-
18:00
Təxirə salındı
Oran - Ben Aknoun
-:-
18:00
Təxirə salındı
Paradou - US Souf
-:-
18:00
Təxirə salındı
Setif - Magra
-:-
18:00
Təxirə salındı
USM Alger - Chlef
-:-
19:00
USM Alger - El Bayadh
-:-
20:00
Setif - US Souf
-:-
CEZAYİR: U21 League
12:00
Magra U21 - Saoura U21
-:-
CİBUTİ: Division 1
15:00
ASAS - Port
-:-
17:30
CF GR/SIAF - AS Arta
-:-
19:30
ASC Hayab - Hopital
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
18:30
Domazlice - Taborsko akademie
-:-
19:00
Hostoun - Bohemians 1905 B
-:-
19:00
Kraluv Dvur - Dukla Prag B
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
17:30
Frydlant n. O. - Bohunice
-:-
18:00
Hodonin - Hlucin
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
19:00
Slany - Chomutov
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
18:30
Sparta Brno - Mutenice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
19:00
Lomnice nad Popelkou - Velke Hamry B
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
19:00
Nepomuk - Vejprnice
-:-
19:00
Petrin Plzen B - Chotikov
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
19:00
Motorlet Prague B - Zizkov B
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
20:00
Porici n. S. - Sokolec
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
18:00
Brumov - Napajedla
-:-
ÇİN: Super Ligi
14:00
Qingdao Hainiu - Nantong Zhiyun
-:-
14:35
Chengdu Rongcheng - Henan Songshan Longmen
-:-
15:00
Shanghai Port - Changchun Yatai
-:-
DANİMARKA: Süper Ligi - Düşme Grubu
20:00
Odense - Lyngby
-:-
DANİMARKA: 1st Division - Düşme Grubu
20:00
B.93 - Koge
-:-
20:00
Hillerod - Helsingor
-:-
20:00
Horsens - Naestved
-:-
DANİMARKA: 3rd Division - Şampiyona Playoffları
20:00
BK Frem - Holbaek
-:-
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
12:00
Yunanistan U16 - Macaristan U16
-:-
15:00
Bosna Hersek U16 - Slovenya U16
-:-
EKVADOR: Serie B
Fasilə
Gualaceo - Chacaritas
0:0
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura-Playofflar
00:30
11 Deportivo - Alianza FC
1:1
00:30
Platense Municipal - Municipal Limeno
0:3
04:30
FAS - Aguila
-:-
ERMENİSTAN: Premier Lig
15:00
Alashkert - Shirak
-:-
ERMENİSTAN: First League
15:00
BKMA 2 - Ararat-Armenia 2
-:-
15:00
Lernayin Artsakh - Syunik
-:-
ESTONYA: Meistriliiga Women
19:00
Tabasalu K - Flora K
-:-
ETİYOPYA: Premier League
15:00
St. George - Ethiopian Insurance
-:-
18:00
Wolkite Ketema - Ethiopia Nigd Bank
-:-
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
18:00
KuPS - VPS
-:-
FRANSA: Lig 2
21:45
AC Ajaccio - Grenoble
-:-
21:45
Amiens - Auxerre
-:-
21:45
Annecy - Angers
-:-
21:45
Concarneau - Bordeaux
-:-
21:45
Dunkerque - Caen
-:-
21:45
Laval - Troyes
-:-
21:45
Paris FC - Guingamp
-:-
21:45
Pau FC - Bastia
-:-
21:45
St. Etienne - Rodez
-:-
21:45
Valenciennes - Quevilly Rouen
-:-
FRANSA: National
22:00
Cholet - Avranches
-:-
22:00
Dijon - Martigues
-:-
22:00
Epinal - Villefranche
-:-
22:00
Marignane GCB - Rouen
-:-
22:00
Nancy - Chateauroux
-:-
22:00
Nimes - Sochaux
-:-
22:00
Niort - Le Mans
-:-
22:00
Orleans - Red Star
-:-
22:00
Versailles - GOAL FC
-:-
GALLER: Cymru Premier - Konferans Ligi - Playofflar
21:45
Caernarfon - Cardiff Metropolitan
-:-
GAMBİYA: GFA League
19:00
Samger - Wallidan
-:-
19:30
Team Rhino - Falcons
-:-
GANA: Division One League
18:00
ADVSA - Koforidua
-:-
18:00
Techiman Heroes - Wa Suntaa
-:-
18:00
VC Warriors - Steadfast
-:-
18:00
Wa Power - Tamale City
-:-
GİNE: Ligue 1
19:00
Flamme Olympique - Kaloum Star
-:-
19:00
Sequence - Gangan
-:-
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
20:30
Supersport - Cape Town Spurs
-:-
GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Grup Aşaması
01:00
Liverpool M. (Uru) - Palmeiras (Bra)
0:5
01:00
San Lorenzo (Arg)
- Ind. del Valle (Ecu)
2:0
Fasilə
Colo Colo (Chi) - Fluminense (Bra)
0:0
Fasilə
The Strongest (Bol) - Estudiantes (Arg)
1:0
GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana - Grup Aşaması
01:00
Belgrano (Arg)
- Delfin (Ecu)
1:1
Fasilə
Bragantino (Bra) - Racing Club (Arg)
2:1
05:00
Deportivo Garcilaso (Per) - Lanus (Arg)
-:-
05:00
U. Catolica (Ecu) - U. Calera (Chi)
-:-
GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Düşme Grubu
17:00
Doxa - Achnas
-:-
19:00
AEL Limassol - Karmiotissa
-:-
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga
15:00
Gagra - Samtredia
-:-
18:00
Dila Gori - Torpedo Kutaisi
-:-
19:00
Kolkheti 1913 - Samgurali
-:-
20:00
Din. Tbilisi - Iberia 1999
-:-
HIRVATİSTAN: HNL
19:00
Gorica - Rudes
-:-
HIRVATİSTAN: Prva NL
16:50
Sesvete - Sibenik
-:-
HIRVATİSTAN: Druga NL
18:00
Opatija - Karlovac
-:-
18:30
Dragovoljac - Grobnican
-:-
18:30
Kustosija - Jadran Porec
-:-
HOLLANDA: Eerste Divisie
21:00
Cambuur - Helmond
-:-
21:00
Den Haag - Jong PSV
-:-
21:00
Eindhoven - Den Bosch
-:-
21:00
FC Emmen - De Graafschap
-:-
21:00
Groningen - Roda
-:-
21:00
Jong Ajax - Jong AZ
-:-
21:00
Jong Utrecht - Dordrecht
-:-
21:00
Maastricht - Venlo
-:-
21:00
Oss - Breda
-:-
21:00
Willem II - Telstar
-:-
İNGİLTERE: League Two - Playofflar
22:00
Doncaster - Crewe
-:-
İNGİLTERE: Professional Development League
15:00
Burnley U21 - Coventry U21
-:-
15:00
Cardiff U21 - Hull U21
-:-
16:00
Swansea U21 - Birmingham U21
-:-
21:00
Colchester U21 - Sheffield Utd U21
-:-
İNGİLTERE: Premier League Cup
21:00
Peterborough U21 - Sunderland U21
-:-
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
16:00
Stoke City U18 - Sunderland U18
-:-
İNGİLTERE: FA Youth Cup
21:00
Manchester City U18 - Leeds U18
-:-
İRLANDA: Premier Division
21:45
Derry City - Bohemians
-:-
21:45
Galway - Sligo Rovers
-:-
21:45
Shamrock Rovers - St. Patricks
-:-
21:45
Shelbourne - Drogheda
-:-
21:45
Waterford - Dundalk
-:-
İRLANDA: Division 1
21:45
Athlone - Bray
-:-
21:45
Cobh Ramblers - Cork City
-:-
21:45
Finn Harps - Longford
-:-
21:45
Kerry - UC Dublin
-:-
21:45
Treaty United - Wexford
-:-
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
21:45
Partick Thistle - Airdrieonians
-:-
İSKOÇYA: SWPL 1 Women - Şampiyona Playoffları
21:30
Hibernian K - Hearts K
-:-
İSPANYA: LaLiga2
21:30
Burgos CF - Eldense
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
20:15
Soneja - Ilicitano
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 9
20:30
Rincon - Motril
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
23:00
Villa Santa Brigida - Tamaraceite
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
21:00
CD Algar - Plus Ultra
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 14
21:00
Pueblonuevo - Don Alvaro
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 18
21:00
Tarancon - Albacete B
-:-
İSPANYA: Liga F Women
19:30
Villarreal K - Eibar K
-:-
21:30
Barcelona K - Athletic Bilbao K
-:-
İSRAİL: Leumit League - Düşme Grubu
16:00
Hap. Ramat Gan - MS Kafr Qasim
-:-
16:00
H. Ironi Rishon - Nes Tziona
-:-
16:00
H. Kfar Saba - Hapoel Afula
-:-
16:00
Ihud Bnei Shfaram - H. Akko
-:-
İSRAİL: Leumit League - Terfi Grupları
16:00
Ironi Tiberias - Nof Hagalil
-:-
16:00
Maccabi Jaffa - Kiryat Shmona
-:-
16:00
M. Herzliya - Bnei Yehuda
-:-
16:00
Ramat Hasharon - Hapoel Umm al-Fahm
-:-
İSRAİL: Liga Alef - Promotion Play Offs
13:40
Ironi Modiin - Shimshon Tel Aviv
-:-
13:40
M. Kiryat Ata-Bialik - Kiryat Yam
-:-
13:40
MS Tira - Ironi Baka
-:-
13:40
SC Dimona - Holon Yermiyahu
-:-
İSRAİL: Liga Alef - Relegation
15:00
Maccabi Nujeidat Ahmad - Tayibe
-:-
İSVEÇ: Superettan
20:00
Öster - Oddevold
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
20:30
Kungsangen - Osteraker IFK
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
20:00
Hassleholms IF - IFK Karlshamn
-:-
20:00
Nosaby - Balkan
-:-
20:30
Karlskrona - IFK Hassleholm
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
20:30
Nacka FC - Nykopings
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
20:00
Landvetter - Jonsereds
-:-
20:00
Ockero - Lindome
-:-
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
19:00
Rosengard K - Djurgarden K
-:-
İSVİÇRE: Super Ligi - Düşme Grubu
21:30
Lausanne - Basel
-:-
21:30
Luzern - Grasshoppers
-:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
21:15
Concordia - Dietikon
-:-
İTALYA: Serie B
21:30
Ascoli - Pisa
-:-
21:30
Bari - Brescia
-:-
21:30
Catanzaro - Sampdoria
-:-
21:30
Como - Cosenza
-:-
21:30
Cremonese - Cittadella
-:-
21:30
FeralpiSalo - Ternana
-:-
21:30
Lecco - Modena
-:-
21:30
Reggiana - Parma
-:-
21:30
Spezia - Venezia
-:-
21:30
Sudtirol - Palermo
-:-
İZLANDA: Besta deild karla
22:15
Stjarnan - Fram
-:-
İZLANDA: Division 1
21:00
Fjolnir - Leiknir
-:-
21:00
Vestmannaeyjar - Throttur
-:-
22:15
Grindavik - IR Reykjavik
-:-
22:15
Grotta - Keflavik
-:-
KAZAKİSTAN: First Division
13:00
SD Family - FK Akzhayik
-:-
14:00
Khan Tengri - Taraz
-:-
14:00
Zhetisay - Kaspij Aktau
-:-
16:00
FK Kyran - Ulytau
-:-
KENYA: Super League
15:00
Naivas FC - Mathare Utd.
-:-
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
14:00
Kyrgyzaltyn - Dordoi Bishkek
-:-
18:00
Talant - Ilbirs
-:-
KOLOMBİYA: Copa Colombia
Fasilə
Tigres - Jaguares de Cordoba
3:1
KOLOMBİYA: Liga Women
23:30
Inter Palmira K - Millonarios K
-:-
KONGO: Ligue 1
17:00
Vegas - Inter Club
-:-
20:00
Juk - Etoile du Congo
-:-
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
14:30
Blessing - US Panda
-:-
KUZEY İRLANDA: Premiership Women
21:45
Cliftonville K - Derry City K
-:-
21:45
Larne K - Lisburn Rangers K
-:-
22:00
Crusaders K - Mid-Ulster K
-:-
22:00
Lisburn Ladies K - Linfield K
-:-
LETONYA: Virsliga
18:00
RFS - FK Liepaja
-:-
20:00
Riga FC - Valmiera
-:-
LİBYA: Premier Lig
17:30
Al Akhdar - Al Ahly Benghazi
-:-
17:30
Al Murooj - Al-Anwar
-:-
17:30
Al Sadaqa - Al Hilal Benghazi
-:-
17:30
Al-Suqoor - Al Taawun
-:-
17:30
Al Tahaddi - Al-Nasr
-:-
LİTVANYA: I Lyga
19:00
Neptunas - Babrungas
-:-
LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
16:00
Racing - Bourj FC
-:-
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
21:15
Ujpest - Kecskemeti
-:-
MALEZYA: Piala Sumbangsih
16:00
Təxirə salındı
Johor DT - Selangor
-:-
MALİ: Premiere Division
19:30
Onze Createurs - CO Bamako
-:-
21:30
USFAS Bamako - Foot Elite
-:-
MAURİTİUS: Super League
17:30
Riviere Du Rempart - Entente Boulet
-:-
MEKSİKA: Liga MX - Clasura-Playofflar
04:00
U.N.A.M. - Cruz Azul
-:-
06:10
Tigres - Monterrey
-:-
MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Yedekler - Playofflar
Fasilə
Mineros de Fresnillo - Cimarrones de Sonora 2
2:0
MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura-Playofflar
7'
Leon K - Pachuca K
0:0
06:06
Guadalajara K - Club America K
-:-
MISIR: Premier Lig
16:00
Ceramica Cleopatra - El Gaish
-:-
19:00
El Gounah - Pharco
-:-
19:00
Future FC - National Bank Egypt
-:-
MOĞOLİSTAN: Premier League
14:15
Brera Ilch - Bavarians
-:-
MOZAMBİK: Mocambola
16:00
UD Songo - Baia de Pemba
-:-
NİJER: Super Ligue
18:15
Akokana - Liberte
-:-
18:15
Jangorzo - Zumunta
-:-
18:15
Renaissance - Tagour Provincial Club
-:-
18:15
Urana - Olympic Niamey
-:-
NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura-Playofflar
Fasilə
Esteli U20 - Diriangen U20
2:0
NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar
19:00
Vålerenga K - LSK Kvinner K
-:-
ÖZBEKİSTAN: Pro Liga
16:00
Xorazm Urganch - Aral
-:-
17:00
Buxoro - Olimpik-Mobiuz
-:-
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15
Guairena - Martin Ledesma
-:-
PERU: Liga 1 - Apertura
22:30
Union Comercio - ADT Tarma
-:-
PERU: Liga Women
18:30
AD Cantolao K - Biavo K
-:-
23:30
Carlos Mannucci K - Melgar K
-:-
POLONYA: Ekstraklasa
19:00
Piast - LKS Lodz
-:-
21:30
Slask - Cracovia
-:-
POLONYA: Division 1
19:00
Motor Lublin - Pruszkow
-:-
21:30
Tychy - Katowice
-:-
POLONYA: Division 2
21:30
S. Wola - Skra
-:-
POLONYA: III Liga - Group I
18:00
Swit - T. Mazowiecki
-:-
19:00
Bron Radom - Grodzisk M.
-:-
POLONYA: III Liga - Group II
18:30
Cartusia Kartuzy - Luzino
-:-
20:00
Zawisza - Kleczew
-:-
POLONYA: III Liga - Group IV
20:45
Wiazownica - Karpaty Krosno
-:-
20:57
Biala Podlaska - Star Starachowice
-:-
PORTEKİZ: Liga Portugal
22:15
Chaves - Famalicao
-:-
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
20:00
Os Belenenses - Benfica B
-:-
PORTEKİZ: Taca Revelacao U23
17:00
Famalicao U23 - Gil Vicente U23
-:-
17:00
Torreense U23 - Vizela U23
-:-
19:00
Sporting U23 - Braga U23
-:-
ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
20:30
Sepsi Sf. Gheorghe - Rapid Bucuresti
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
18:00
Odorheiu - Sepsi Sf. Gheorghe 2
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Terfi Grupları
14:00
Campulung - Olimpic Zarnesti
-:-
18:00
Kids Tampa Brasov - Cetate Rasnov
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Terfi Grupları
18:00
Cetatea - Ramnicu Valcea
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Düşme Grubu
14:00
U Craiova 1948 2 - Jiul Petrosani
-:-
18:00
CS U Craiova 2 - Lupac
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Terfi Grupları
18:00
CSM Deva - Viitorul Simian
-:-
18:00
Ghiroda & Giarmata Vii - CSO Filiasi
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
18:00
Ineu - Soimii Lipova
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Terfi Grupları
18:00
Phoenix Buzias - Peciu Nou
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu
18:00
Viitorul Cluj - Targu Mures 1898
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Düşme Grubu
18:00
Baia Mare - Victoria Carei
-:-
18:00
Baile Felix - Sanatatea Cluj
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Terfi Grupları
18:00
CSM Zalau - CSM Satu Mare
-:-
RUANDA: Premier League
16:00
Gasogi United - Etincelles
-:-
RUSYA: Premier Ligi
16:00
Krylya Sovetov - Akhmat Grozny
-:-
RUSYA: Youth League
11:00
Ural U19 - Zenit U19
-:-
13:00
FK Strogino Moscow U19 - Sochi U19
-:-
13:00
Konoplev Academy U19 - Lok. Moscow U19
-:-
13:00
Nizhny Novgorod U19 - F. Voronezh U19
-:-
15:00
FK Orenburg U19 - CSKA Moscow U19
-:-
15:00
FK Rostov U19 - Akhmat Grozny U19
-:-
17:00
Baltika U19 - Kazan U19
-:-
17:00
Krasnodar U19 - Samara U19
-:-
17:00
Sp. Moscow U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19
-:-
19:00
Chertanovo M. U19 - Din. Moscow U19
-:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade
14:00
Torlak - Prva Iskra
-:-
SİERRA LEONE: Premier League
19:15
Təxirə salındı
Ports Authority - Wilberforce Strikers
-:-
SİNGAPUR: Premier League
14:45
Balestier Khalsa - Geylang
-:-
14:45
Hougang - Lion City
-:-
SLOVAKYA: 2.Lig
18:00
Komarno - Petrzalka
-:-
18:00
L. Mikulas - FK Humenne
-:-
18:00
Myjava - Samorin
-:-
18:00
Pohronie - Puchov
-:-
18:00
Presov - D. Kubin
-:-
18:00
S. Bratislava B - Povazska Bystrica
-:-
18:00
Spisska Nova Ves - Malzenice
-:-
18:00
Zilina B - Trebisov
-:-
SLOVENYA: 2.SNL
19:00
NK Krka - Bilje
-:-
SLOVENYA: 3. SNL - West
19:00
Dob - Skofja Loka
-:-
SOMALİ: National league
15:30
Heegan - Raadsan
-:-
SURİYE: Syria Cup
16:00
Hottin - Al Wahda
-:-
SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
18:00
Abha - Damac
-:-
21:00
Al-Ittihad FC - Al-Ettifaq
-:-
21:00
Al Khaleej - Al Wehda
-:-
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
15:00
Khosilot Parkhar - Barkchi Hisor
-:-
15:00
Khujand - Panjsher
-:-
TANZANYA: Ligi Kuu Bara
16:00
Namungo - Geita Gold
-:-
18:00
Coastal Union - Singida Fountain Gate
-:-
20:15
Dodoma Jiji - Tanzania Prisons
-:-
TAYLAND: Thai League 1
15:00
Pathum United - Khonkaen Utd.
-:-
TRİNİDAD VE TOBAGO: TT Premier League
01:00
Central FC - Defence Force
1:2
03:10
La Horquetta - Prison Service
-:-
TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Düşme Grubu
17:00
Gafsa - Soliman
-:-
TUNUS: 1. Profesyonel Ligi - Şampiyona Playoffları
19:30
CS Sfaxien - Stade Tunisien
-:-
19:30
Monastir - Club Africain
-:-
TUNUS: Ligue 2
17:00
Djelma - Moknine
-:-
17:00
EM Mahdia - Stade Gabesien
-:-
17:00
Gabes - Rejiche
-:-
17:00
Sporting Ben Arous - Tabarka
-:-
17:00
Zarzis - Espoir Rogba
-:-
TÜRKİYE: TFF 3. Lig - Playofflar
16:00
Ayvalıkgücü - 52 Orduspor
-:-
16:00
Efeler 09 - Anadolu Universitesi
-:-
16:00
Kuşadasıspor - Kütahyaspor
-:-
16:00
Muşspor - Tokat
-:-
UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları
12:00
Viktoria - Epitsentr
-:-
13:30
Inhulets - Ahrobiznes Volochysk
-:-
15:30
Livyi Bereg - Prykarpattya
-:-
UKRAYNA: U19 League
11:00
Shakhtar U19 - Din. Kiev U19
-:-
12:00
Obolon Kiev U19 - Rukh Lviv U19
-:-
13:00
Vorskla U19 - Minaj U19
-:-
UMMAN: Sultan Cup
18:30
Al Nahda - Dhofar
-:-
URUGUAY: Segunda Division
21:00
Juventud - Rentistas
-:-
ÜRDÜN: Premier Lig
18:00
Al Ramtha - Al Wehdat
-:-
18:00
Sahab - Maan
-:-
20:45
Al-Faisaly Amman - Moghayer Al Sarhan
-:-
VİETNAM: V.League 2
14:00
Binh Phuoc - PVF-CAND
-:-
YUNANİSTAN: Super League 2 - Düşme Grubu
16:00
Panachaiki - Diagoras
-:-
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
16:00
Makedonikos - AEK B
-:-
unut.az - futbol azarkeşləri üçün sayt! Burada siz bu gün oynanılan oyunları, eləcə də dünyanın hər yerindən bütün əsas liqa oyun xallarını tapa bilərsiniz!
unut.az
Ana Səhifə
Style
: Vista Milli